TEPELNÁ ČERPADLA JANATA

Řada „S“

Inteligentní vytápění, chlazení a ohřev vody


Tepelná čerpadla a příslušenství řady NIBE "S" jsou dosud nejchytřejšími produkty a nabízí jedinečný komfort bydlení. Nejnovější tepelná čerpadla NIBE usnadňují každodenní život díky mnoha chytrým funkcím a teplo, chlazení i přísun čerstvého vzduch tak lze snadno přizpůsobit osobním denním potřebám a činnostem. Právě díky chytrým funkcím vám tepelné čerpadlo vždy poskytne požadované pohodlí a spotřebuje co nejméně energie. Řada "S" se dále vyznačuje elegantním skandinávským a nadčasovým designem. Objevte novou řadu NIBE "S".Zde si můžete prohlédnout všechny nové produkty z nové řady


myUplink

Aplikace myUplink představuje vzdálenou správu a kontrolu tepelného čerpadla řady "S" pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Ovládání tepelného čerpadlo nikdy dříve nebylo tak snadné.

Pomocí internetu a aplikace myUplink můžete získat rychlý přehled a informace o aktuálním stavu tepelného čerpadla a vytápění vaší nemovitosti. Získáte kvalitní celkový přehled, kde můžete sledovat a ovládat vytápění a ohřev vody. Pokud bude systém ovlivněn provozní poruchou, obdržíte upozornění prostřednictvím nabízených zpráv a e-mailu, což vám umožní rychle reagovat.